cz  |  en

KARTONOVACÍ STROJ K5

Model K5 je nejvýkonnějším kartonovacím strojem ze všech univerzálních kartonovacích strojů řady K. Jedná se o horizontální kartonovací stroj určený pro balení širokého sortimentu zboží do předlepených kartonů. Stroje lze použít pro jednotlivé nebo skupinové balení zboží. V kartonovacím stroji K5 jsou zpracovávány kartony z bočně předlepených polotovarů.

Vybavení kartonovacího stroje K5

Kartonovací stroj K5 je řízen PLC řídicím systémem s komunikačním rozhraním přes dotykový displej. Řídicí systém umožňuje uložení nastavených programů pro různé druhy balení. Základní provedení kartonovacího stroje zahrnuje přísunový průběžnou zasouvací stanici a zásobník kartonových polotovarů s podávacím dopravníkem, dopravník produktu, dopravník kartonů a lepicí jednotku. Pracovní cyklus kartonovacího stroje je kontinuální s plynulou regulací výkonu. Koncepce stroje umožňuje jednoduché a plynulé přestavění v uvedeném rozsahu rozměrů kartonů dle technické specifikace konkrétního balicího stroje.

Balení produktů do kartonů

Produkt je přísunovým dopravníkem dopravován k zasouvací stanici. Stroj odebírá kartonové polotovary ze zásobníku, tvoří z nich krabičku, do které vkládá v zasouvací stanici produkt. Produkt je vložen do kartonu a následně je karton uzavřen a zalepen. Lepení kartonů se provádí tavným lepidlem. Elektroinstalace kartonovacího stroje je provedena v krytí IP 54. Standardně se stroj dodává v lakovaném provedení a na přání je možná dodávka i v provedení z nerezové oceli 1.4301. Kartonovací stroj je možné vybavit širokým sortimentem zvláštního příslušenství podle požadovaných funkcí.


TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Maximální výkon kartonovacího stroje:
150 pcs per minute
Minimální rozměr krabičky:
50 × 130 × 25 mm
Maximální rozměr krabičky:
250 × 300 × 100 mm
Elektrický příkon stroje:
Elektrické napájení stroje:
230/400V 50Hz
Spotřeba vzduchu:
0,2 m3/h
Tlak vzduchu:
0,6 MPa
Rozměr stroje (d x š x v):
6600 × 2500 × 1950 mm
Hmotnost stroje bez příslušenství:
2500 kg

VOLITELNÉ PŘÍSLUŠNSTVÍ

  • Značící zařízení – ink-jet, laser, datumka
  • Vážicí a dávkovací systémy
  • Systémy odsávání prachu
  • Nerezové provedení kartonovacího stroje K5
  • Třídicí, řadicí a počítací systémy
  • Systém vzdálené správy kartonovacího stroje K5
  • Provedení kartonovacího stroje IP65 nebo IP67
  • Dopravníkové systémy přísunu a odsunu produktů

Poptávka stroje K5

*
*
*
*Položky označené * musí být vyplněny.
*

FINANCOVÁNÍ NOVÉHO STROJE?

Prostřednictvím našich finančních partnerů vám můžeme zajistit financování nových technologií díky úvěru nebo pomocí dotace z operačních programů Evropské unie.

 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace