cz  |  en

KARTONOVACÍ STROJ KSC2

Univerzální kartonovací stroje modelové řady KSC jsou odpovědí na zvyšující se náročnost sekundárního balení zboží. Tyto kartonovací stroje jsou optimalizované pro řešení v taktovacím režimu balení. Do kartonů se balí jak jednotlivé produkty, tak i skupiny zboží. Kompaktní design, flexibilní řešení a příznivá cena činí ze strojů řady KSC ideální řešení pro vstup do automatizace sekundárního balení. HOT-MELT technologie od renomovaných světových výrobců zajišťuje mimořádnou fixaci obalů u každého kartonovacího stroje.

Vybavení kartonovacích strojů KSC

Kartonovací zařízení je vybaveno vyspělým řízením založeným na špičkovém PLC systému a využívá všech výhod řešení postavených na moderních servoelektrických pohonech. Velmi komfortní obsluhu stroje umožňuje ovládání a komunikace pomocí dotykové obrazovky. Kartonovací stroje jsou standardně vyrobeny z konstrukční oceli práškovou barvou a na požádání lze objednat také provedení z nerezové oceli. Dodávají se včetně příslušenství a opční výbavy.

Čím se liší kartonovač KSC1 a KSC2?

Model kartonovacího stroje KSC1 je určen pro zpracování obalů typu tray, display, wrap arround a american case. Model KSC2 je navíc vybaven druhým zásobníkem kartonů s možností ukládání vík na balení tray a display.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Maximální výkon kartonovacího stroje:
18 pcs per minute
Minimální rozměr krabičky:
200 × 105 × 70 mm
Maximální rozměr krabičky:
600 × 400 × 350 mm
Elektrický příkon stroje:
Elektrické napájení stroje:
23/400V 50Hz
Spotřeba vzduchu:
80 m3/h
Tlak vzduchu:
0,6 MPa
Rozměr stroje (d x š x v):
4600 × 1500 × 2200 mm
Hmotnost stroje bez příslušenství:
1920 kg

VOLITELNÉ PŘÍSLUŠNSTVÍ

  • Značící zařízení – ink-jet, laser, datumka
  • Vážicí a dávkovací systémy
  • Systémy odsávání prachu
  • Nerezové provedení kartonovacích strojů KSC
  • Třídicí, řadicí a počítací systémy
  • Systém vzdálené správy kartonovacích strojů KSC
  • Provedení kartonovacího stroje IP65 nebo IP67
  • Dopravníkové systémy přísunu a odsunu produktů

Poptávka stroje KSC2

*
*
*
*Položky označené * musí být vyplněny.
*

FINANCOVÁNÍ NOVÉHO STROJE?

Prostřednictvím našich finančních partnerů vám můžeme zajistit financování nových technologií díky úvěru nebo pomocí dotace z operačních programů Evropské unie.

 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace