cz  |  en

KARTONOVACÍ STROJ KSCP2

Modelová řada s označením KSCP nabízí kartonovací stroje schopné zajistit komplexní manipulační a balící operace sekundárního balení v jednom zařízení. Kartonovací stroje jsou totiž navrženy tak, aby dokázaly zboží správně dávkovat, polohovat, vytvořit požadovanou skupinu, umístit ji do sekundárního obalu, který si vytváří z kartonového přířezu, a obal finálně uzavřít.

Vybavení kartonovacích strojů KSCP

Kartonovací stroje KSCP vynikají kompaktní stavbou a současně vysokou flexibilitou nastavení pro celou řadu zboží a různých druhů balení. Koncepce těchto strojů umožňuje změnu orientace vstupů a výstupů ze stroje tak, aby byly optimalizovány výrobní toky v místě instalace. Standardní provedení kartonovacích strojů KSCP je z konstrukční oceli lakované práškovou barvou nebo z nerezové oceli na vyžádání. Ke každému kartonovacímu stroji je dodáváno bohaté příslušenství a opční výbava.

Kartonovací zařízení využívá všech výhod řešení postavených na moderních servoelektrických pohonech spolu s vyspělým řízením, založeným na špičkovém PLC systému. Vysoký komfort obsluhy zajišťuje ovládání a komunikace pomocí dotykové obrazovky. Fixace obalů je zajištěna HOT-MELT technologií od renomovaných světových výrobců.

Kartonovací stroj KSCP1 vs. KSCP2

Kartonovací stroj KSCP1 je určen primárně pro zpracování obalů typu tray, display, wrap arround a american case. Kdežto kartonovací stroj KSCP2 je mj. vybaven také druhým zásobníkem kartonů s možností ukládání vík na balení tray a display obalů.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Maximální výkon kartonovacího stroje:
18 pcs per minute
Minimální rozměr krabičky:
200 × 105 × 70 mm
Maximální rozměr krabičky:
600 × 400 × 350 mm
Elektrický příkon stroje:
Elektrické napájení stroje:
230/400V 50Hz
Spotřeba vzduchu:
95 m3/h
Tlak vzduchu:
0,6 MPa
Rozměr stroje (d x š x v):
4600 × 3500 × 2200 mm
Hmotnost stroje bez příslušenství:
2460 kg

VOLITELNÉ PŘÍSLUŠNSTVÍ

  • Značící zařízení – ink-jet, laser, datumka
  • Vážicí a dávkovací systémy
  • Systémy odsávání prachu
  • Nerezové provedení kartonovacího stroje KSCP
  • Třídicí, řadicí a počítací systémy
  • Systém vzdálené správy kartonovacího stroje KSCP
  • Provedení kartonovacího stroje IP65 nebo IP67
  • Dopravníkové systémy přísunu a odsunu produktů

Poptávka stroje KSCP2

*
*
*
*Položky označené * musí být vyplněny.
*

FINANCOVÁNÍ NOVÉHO STROJE?

Prostřednictvím našich finančních partnerů vám můžeme zajistit financování nových technologií díky úvěru nebo pomocí dotace z operačních programů Evropské unie.

 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace