cz  |  en

STROJE PRO BALENÍ DO HOTOVÝCH SÁČKŮ

Stroje pro balení produktů do hotových sáčků jsou zvláště vhodné pro balení potravin, jako je káva, luštěniny, obilniny či cukr, sůl, mouka a další sypké zboží. Produkty se balí do hotových sáčků s křížovým dnem a postranními záhyby typu J. Provedení strojů na balení je buď simplexové, nebo duplexové. Varianta DUPLEX na rozdíl od SIMPLEX stroje odebírá ze zásobníku na balení rovnou 2 sáčky a proces balení tak významně urychluje.
Plnicí a uzavírací stroj liniové konstrukce je určen pro balení sypkého a drobného kusového zboží do předem zhotovených papírových složených sáčků s křížovým dnem a postranními záhyby.
Plnicí a uzavírací stroj na balení do hotových sáčků typu BPU 42 SIMPLEX má rotorovou konstrukci.

FINANCOVÁNÍ NOVÉHO STROJE?

Prostřednictvím našich finančních partnerů vám můžeme zajistit financování nových technologií díky úvěru nebo pomocí dotace z operačních programů Evropské unie.

 

ŘEKLI O NÁS

Firma Hüttenes-Albertus CZ s.r.o. je s balícími stroji a pozáručním servisem firmy Appec Astro velice spokojena. Dále budeme z naší strany tyto produkty u nás zavádět.
Dr. Stefan Ivanov
Hüttenes-Albertus CZ s.r.o.
Manager
Balící stroje od firmy Appec Astro jsou intuitivní a zvládne je opravit i „blondýna“ s technikem na telefonu. Moje vlastní zkušenost!
Mgr. Pavla Hatašová
Rakytník Cvrček
Management výroby
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace